بیانیه شهردار و شورای اسلامی شهر کمشچه در محکومیت نسل کشی رژیم صهیونیستی در فلسطین

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. بیانیه شهردار و شورای اسلامی شهر کمشچه در محکومیت نسل کشی رژیم صهیونیستی در فلسطین

بیانیه شهردار و شورای اسلامی شهر کمشچه در محکومیت نسل کشی و بمباران بیمارستان المعمدنی غزه

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر کمشچه ؛ شهردار و شورای اسلامی شهر کمشچه در بیانیه ای اقدام فاجعه بار نسل کشی رژیم صهیونیستی در فلسطین و بمباران بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم نمودند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

خوی درنده رژیم غاصب اسرائیل بار دیگر صحنه‌هایی دردناک و تاسف‌بار را در مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشیده است. صحنه‌هایی که وجدان‌های بیدار جهانیان را به قضاوت فرا می‌خواند تا برای تحقق حقوق طبیعی ملتی ستم‌دیده که ده‌ها سال تحت ظلم و جور و زیر شکنجه غاصبان صهیونیست کودک‌کش و حامیان جلّادش در راُس آنها آمریکا و انگلیس هستند، سکوت نکنند.

همصدا با ملت بزرگ ایران و ملت‌های مسلمان و همه آزادگان جهان، انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه و سبوعانه رژیم جعلی و خونخوار اسرائیل اعلام داشته و بار دیگر بیعت مستحکم خود را بر تبعیت محض از ولی امر مسلمین جهان تا نابودی این رژیم درنده‌خو و آزادسازی قدس شریف اعلام می‌داریم.

شهرداری و شورای اسلامی شهر کمشچه همدردی خود را با خانواده شهدا و کشته‌شدگان در حملات رژیم درنده‌خوی اسرائیل به مردم بی‌دفاع و مظلوم غزه به ویژه حادثه دلخراش بمباران بیمارستان، اعلام داشته و در کنار قهرمانان جبهه مقاومت در دفاع از مظلومان و خانواده‌های شهدای غزه و همدل و همصدا با ملت غیور ایران اسلامی و همه ملت‌های آزاده، امروز را به عزا می‌نشینیم و متضرعانه از خداوند سبحان فرج منتقم خون شهدا، آقا امام زمان (عج) را مسئلت داریم.

فهرست