پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کمشچه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و سالروز ولادت امام خمینی(ره)

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کمشچه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و سالروز ولادت امام خمینی(ره)

 

🟨پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کمشچه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و سالروز ولادت امام خمینی(ره)

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) دخت گرامی نبی مکرم اسلام (صل الله علیه وآله وسلم) و روز زن را به همه بانوان گرامی شهر کمشچه تبریک و تهنیت می گویم. امیدوارم روح بلند حضرت فاطمه زهرا، صدیقه کبری (سلام الله علیها) دستگیر و راهنمای همه ما و بویژه بانوان گرامی باشد.
امروز توجه به شعاع نورانی حق و حقیقت که در آینه وجود اهل بیت علیهم السلام و در راس آنها وجود مقدس حضرت زهرا(سلام علیها) پرتو انداخته و به جامعه انسانی رسیده راهی مطمئن برای نیل به رستگاری است.

روز ولادت چنین بانوی والایی که به شایسته ترین وجه از سوی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان روز زن و روز مادرنامیده شد جهت گیری بی نقص آن امام همام را در معرفی مسیر تعالی به زنان نشان می دهد.

🔶 روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کمشچه

🔷 پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهر کمشچه

فهرست