پیام تبریک شهردار و شورای اسلامی شهر کمشچه به مناسبت روز آتش نشانی وایمنی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. پیام تبریک شهردار و شورای اسلامی شهر کمشچه به مناسبت روز آتش نشانی وایمنی

پیام تبریک شهردار کمشچه به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

شهردار شهر کمشچه  در پیامی روز آتش نشانی و ایمنی را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر کمشچه؛ محمد طرمه فروشان طهرانی به مناسبت فرارسیدن هفتم مهرماه، روز آتشنشانی و ایمنی، با صدور پیامی این روز را به تمام آتش‌نشانان و کارکنان خدوم سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کمشچه تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

هفتم مهرماه که به نام روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است، روز تجلیل و پاسداشت از بزرگ مردانی است که با سرلوحه قرار دادن ایثار، شهامت و از جان گذشتگی در زندگی خود رسالت خطیر نجات جان همنوعان را برعهده گرفتند تا در میان شعله ها، بیمها و فاجعه ها، چراغ امید را همواره در دلها روشن نگه دارند.

 این روز فرصت مغتنم و بهانه ای برای تقدیر از رشادتهای ایثارگونه این غیورمردان بی ادعایی است که با اخلاص و احساس مسئولیت، گام در این مسیر سخت و طاقت فرسا می نهند و حماسه های بی بدیلی در راه خدمتگذاری می آفرینند.

“آتش نشانی تنها یک شغل نیست، بلکه رسالتی از جنس عشق و ایثار سرشته با ایمان و اعتقاد است که بدون تردید اجر اخروی این حماسه آفرینان و ناجیان نزد پروردگارشان محفوظ است.

اینجانب فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی را به تمام کارکنان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهر کمشچه تبریک عرض می‌نمایم و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی آنها، سلامتی و توفیق روزافزونشان را از درگاه خداوند منان خواستارم.

محمد طرمه فروشان طهرانی

شهردار شهرکمشچه⇑

فهرست