پیام تبریک محمد طرمه فروشان طهرانی (شهردار شهر کمشچه) به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آئین های اجتمایی
  4. chevron_right
  5. پیام تبریک محمد طرمه فروشان طهرانی (شهردار شهر کمشچه) به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر کمشچه ؛ محمد طرمه فروشان طهرانی شهردار شهر کمشچه در پیامی ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به تمامی مادران و دختران زحمتکش شهر کمشچه تبریک و تهنیت عرض نمودند.

متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا اعطیناک الکوثر

بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت با سعادت سرور زنان دو جهان حضرت فاطمه زهرا (س) بانوی والامقامی است که به سبب فضایل معنوی، اخلاقی و انسانی و خدمات ارزنده ایشان در تمام ابعاد اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، دینی و معنوی، الگو و سرمشق همه انسان‌ها، به ‌ویژه بانوان گرانقدر می‌باشند. این روز به یُمن زاد روز بانوی نمونه اسلام، فاطمه زهرا ( سلام الله علیها)، روز مادر نام گرفته و پر از خاطره و معنویت است؛ خاطراتی شیرین از مادران مهربان، فرزندان با محبت و همسران با وفا است. انتخاب شایستهٔ این روز به‌ عنوان روز زن و مادر بیانگر اهمیت نقش و جایگاه تاثیرگذار بانوان و مادران در جامعه است که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند.

اینجانب این روز خجسته را که مقارن با میلاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) می باشد را خدمت همه شما مادران و دختران زحمتکش  شهر کمشچه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال تندرستی و توفیق روزافزون برای همه شما آرزومندم./انتهای پیام

فهرست