پیام شهردار شهر به مناسبت روز شوراها

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. پیام شهردار شهر به مناسبت روز شوراها

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر کمشچه؛ محمد طرمه فروشان طهرانی (شهردار شهر کمشچه) در پیامی روز ۹ اردیبهشت ماه  روز شوراها تبریک گفتند متن این بدین شرح است:

وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَیْنَهُمْ

شوراها از مظاهر مشارکت مردمى و براى تسهیل امور مردم است.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

 

نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.

بی شک شوراها بی واسطه ترین حلقه ارتباطی مردم، با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند. المانی ازاحترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران. نهادی که مشورت  را یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری  می داند و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت  خود و فضایی که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید تا از قبل آن جامعه به سوی کمال سوق داده شود و هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی همه جانبه شهر باشیم.

اینجانب این روز با شکوه را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به‌ ویژه به اعضای محترم شورای اسلامی شهر کمشچه که با وظیفه‌شناسی، همدلی و همزبانی در حل مشکلات شهر تلاش می‌نمایند و با امانت وکفایت برای نیل به جامعه‌ی شهروند مدار خالصانه کوشش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض می نماییم .

محمدطرمه فروشان طهرانی

                   شهردار شهرکمشچه

فهرست